Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna w Rawie Mazowieckiej, Tomaszowie Mazowieckim i Opocznie należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do oczekiwań pacjenta.Przed wydaniem jadłospisu bierzemy pod uwagę: stan zdrowia, wyniki badań laboratoryjnych, aktywność fizyczną.

Istotnym czynnikiem naszej diety jest również to, że indywidualnie komponujemy przepisy dla pacjenta w/g upodobań smakowych pacjenta. Nie stosujemy suplementów na odchudzanie, zajmujemy się tylko profesjonalnie skomponowaną dietą.

Pod względem merytorycznym nasze diety są opracowane na bardzo wysokim poziomie. Również ich wydanie i szata graficzna najwyższa jakość. Diety są przejrzyste, czytelne i zrozumiałe dla pacjenta. Tabele kaloryczne dołączone do zestawu ułatwiają wymianę produktów zachowując tą samą kaloryczność posiłku.


Współpracujemy z lekarzami, którzy pomagają nam w trudnych problemach.

Nasza poradnia uczestniczy w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez nasze poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe